Podsumowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego

Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu. Nieważne, czy jesteśmy bogaci, czy biedni, zawsze można czymś się podzielić.    I tak było w przypadku Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Najpierw… przy zaangażowaniu dzieci, rodziców, dziadków i nauczycieli powstały piękne i oryginalne ozdoby świąteczne. Wszystko stworzone zostało w ramach konkursu na „Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”. Po wyłonieniu laureatów i rozdaniu nagród wszystkie ozdoby zostały wystawione na sprzedaż. Tegoroczny kiermasz rozpoczął się we wtorek 7 grudnia i trwał do poniedziałku 20 grudnia. Rodzice mieli zatem dwa tygodnie na to, aby wesprzeć akcję. Jak w ubiegłym roku, tak i w tym zebrane pieniądze trafią do rodziny Państwa Reteckich. Dzięki hojności i otwartym sercom wszystkich z Państwa, udało nam się zebrać 1325 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy te ozdoby zakupili wrzucając do skarbonki często o wiele więcej niż wskazywała cena. Jak pisał Erich Fromm „Nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten kto dużo daje”.

Magdalena Śmiałek

 

Skip to content