Koncert Długoszacy dla Długosza

Kiedy dwa lata temu odbył się pierwszy koncert Długoszacy dla Długosza, nic nie zapowiadało tego że na następny będziemy czekać aż tak długo. Nasi uczniowie podzielili się wtedy swoimi talentami muzycznymi oraz wokalnymi. Mieliśmy niesamowitą okazję przeżyć piękne chwile śpiewając i tańcząc. Teraz, po wielu perypetiach, obostrzeniach i ograniczeniach, postanowiliśmy przekazać wszystkim Długoszakom trochę nadziei na to, że niedługo spotkamy się znowu w auli i wysłuchamy pięknych utworów w wykonaniu naszych licealistów.
Ten koncert jest inny, wielu osobom może wydać się melancholijny, jednak ma w sobie iskierkę nadziei, która pokazuje, że pomimo wszystkich smutków jakie nas spotkały przez te miesiące pandemii, w Nas nadal gra muzyka, troszkę smutna, ale i piękna zarazem. Każdy wokalista zaśpiewał z głębi serca, opisał słowami piosenki to za czym tęskni i do czego chciałby wrócić. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się to czym się dzisiaj z Wami podzieliliśmy.
Chcielibyśmy podziękować Księdzu Dyrektorowi za umożliwienie organizacji koncertu, panu Krzysztofowi Jabłońskiemu za nadzór techniczny, Panu Tomaszowi Centkowskiemu za wsparcie muzyczne, Indze Gutral i Wiktorowi Balcerak z Samorządu Uczniowskiego LO za wsparcie lektorskie oraz kolegom z 3a LO: Mateuszowi Chodulskiemu, Michałowi Narowskiemu oraz Juliuszowi Stroisz za poświęcony czas, edycję i realizację video.
Opiekun Samorządu Paulina Stężewska wraz z wykonawcami
Poniżej link do koncertu:
Skip to content