Dzień Kobiet w Długoszu

8. marca to dzień, w którym na pierwszym planie, całkiem zasłużenie, błyszczą nasze drogie Panie. W Dniu Międzynarodowego Dnia Kobiet na przedstawicielki płci pięknej pracujące w Dużym Długoszu czekała zasłużona niespodzianka.

W pokoju nauczycielskim o godz. 9:35, pod adresem onieśmielających swoją klasą oraz szykiem Kobiet Długosza, popłynęły serdeczne życzenia z okazji ich wyjątkowego święta. Wśród podziękowań za ich cierpliwość, zaangażowanie, wprowadzane ciepło, serdeczność oraz życiową mądrość, nie mogło zabraknąć wyrazów uznania dla ich nieocenionej rady, wsparcia oraz poczucia humoru. Następnie nasze niezastąpione Panie zapozowały do pamiątkowego zdjęcia, które pozwoliło utrwalić wyjątkowość chwili, a także, choć w drobnym ułamku, oddać estetyczny ogrom wdzięku i gracji jakimi promienieją każdego dnia czyniąc pracę swych kolegów po fachu o wiele bardziej znośną, pomimo wielu uciążliwości związanych ze szkolną rutyną. Punktem kulminacyjnym była degustacja przysmaków z menu kuchni azjatyckiej pod postacią sushi oraz nieco bardziej tradycyjnych wypieków, które umożliwiły miłe spędzenie czasu w atmosferze pogodnej rozmowy oraz sympatycznej wymiany spostrzeżeń.

Dzień Kobiet jest tylko raz w roku…ale nasze drogie Panie czynią nasze życie wyjątkowym przez wszystkie 365 dni całego roku. Dziękujemy wam, że jesteście pomimo wszystko, cierpliwie tolerujecie niedoskonałości nieco szorstkiej męskiej natury oraz inspirujecie nas do nieustannej pracy nad sobą… Niechaj nigdy nie zabraknie w waszym życiu należnego szacunku, bezinteresownego wsparcia oraz godnego uznania dla waszej pracy Drogie Panie, bo czymże byłoby życie bez kobiet oraz ich talentów i bezbłędnego wyczucia dobrego smaku?

 

Skip to content