Powitanie wiosny

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
Przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją bocian, skowronek i szpaki,
Witały ja także wszystkie przedszkolaki…

 

22 marca 2022 r. w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbyła się uroczystość „Powitania Wiosny”. Z tej okazji 3-latki przygotowały wiosenny występ dla dyrekcji, nauczycieli, swoich koleżanek i kolegów przed południem oraz swoich rodziców popołudniu.

Dzieci w pięknych, wiosennych strojach: motylków, biedronek, żabek, bocianów, zajączków, pszczółek, mrówek na czele z Panią Wiosną tańcem, wierszem i piosenką przywitały budzącą się do życia przyrodę wraz z nadejściem najpiękniejszej pory roku – wiosny.

W występ zaangażowani byli też widzowie, biorąc udział we wspólnej zabawie muzyczno–ruchowej oraz rozwiązywaniu wiosennych zagadek.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile.

Katarzyna Hofman

Skip to content