Sukcesy artystyczne „Iskierek”

Miło nam poinformować, że wychowanka naszego przedszkola – Karolina Fechner, z grupy „Iskierki” zajęła 3 miejsceogólnopolskim konkursie plastycznym„Wielkanocne origami”. Konkurs organizowany był przez Przedszkole Miejskie nr 12 w Legionowie. Karolinka wykonała z papieru przestrzennego zająca.

Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyrazy uznania i gratulacje należą się również dzieciom: Justynie Żelazek, Nadii Ciesielskiej, Basi Nowakowskiej oraz Wiktorowi Kruczyńskiemu. Przedszkolaki wzięły udział w konkursie „Kartka wielkanocna dla seniora” organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi Łodzi. Konkurs miał charakter charytatywny – wszystkie wykonane przez przedszkolaki prace trafiły do seniorów z łódzkich domów opieki, sprawiając im tym samym przed świętami odrobinę radości. Głównym celem konkursu było promowanie międzypokoleniowego szacunku do osób starszych.

Iza Zuehlke i Karolinka Fechner otrzymały też podziękowania za udział w konkursie ogłoszonym przez Przedszkole Miejskie nr 124 w Łodzi – „Moja zakładka do książki”.

Na pewno dalej będziemy rozwijać dziecięce talenty plastyczne i stwarzać im okazję do próbowania swoich sił w różnorodnych konkursach, zarówno wewnątrz przedszkolnych, regionalnych, jak i tych o zasięgu ogólnokrajowym.

                                                                                                               Marta Antczak

Skip to content