Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka to święto uchwalone przez Sejm RP w 2013 roku. Ma ono zwracać uwagę na znaczenie edukacji przedszkolnej w kształtowaniu młodego pokolenia Polaków. Jest ono okazją do wspólnej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W naszym przedszkolu również uczciliśmy ten wspaniały dzień. Wszystkie dzieci zostały zaproszone do  zabawy tanecznej. Przy kolorowych światłach, ze świecącymi naszyjnikami i bransoletkami, maluchy chwaliły się swoimi tanecznymi umiejętnościami i bawiły się w rytm znanych dziecięcych piosenek. Wspólne chwile wszystkich przedszkolaków nie zdarzają się często, ale Dzień Przedszkolaka jest okazją do integracji całej społeczności przedszkolnej. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy. Zwieńczeniem obchodów tego dnia był poczęstunek w sali oraz wspólne zdjęcia.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim naszym wychowankom dużo radości i uśmiechu na każdy dzień nowego roku przedszkolnego, oby pobyt w naszej placówce stał się dla Was niezapomnianą przygodą, przepełnioną nauką i wesołą zabawą!

Paulina Makowska

Skip to content