Sukcesy przedszkolaków

Z wielką radością informujemy o sukcesie naszego przedszkolaka Franciszka Pawłowskiego z grupy „Słoneczka”. Franek  zajął I miejsce konkursie plastycznym pt. „Jak chronić las”.

Organizatorem konkursu było Nadleśnictwo we Włocławku. Celem konkursu było promowanie walorów przyrodniczo–leśnych, zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas przyrody, rozwijanie u uczniów umiejętności wyrażania swoich spostrzeżeń i obserwacji oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zgodnej z tytułem konkursu z zastosowaniem dowolnej techniki.

Ponadto podziękowania za udział w konkursie otrzymali: Karina Nowakowska, Maksym Kruczyński, Wojciech Kowalczyk i Ignacy Olszewski.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i życzymy niegasnącej motywacji do dalszych działań artystycznych.

Paulina Makowska

 

Skip to content