Sukces Franka Pawłowskiego

Z wielką radością informujemy o kolejnym sukcesie naszego przedszkolaka Franciszka Pawłowskiego z grupy „Słoneczka”. Franek zajął III miejsce w konkursie plastycznym pt. „Choinka moich marzeń”. Organizatorem konkursu był Klub „Łęg” Centrum Kultury „Browar B”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych. Zadanie polegało na wykonaniu pracy zgodnej z tytułem z zastosowaniem dowolnej techniki.

Organizator poinformował, że tegoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i na konkurs wpłynęło 220 prac. W świątecznej atmosferze 10 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego we Włocławku Franuś odebrał nagrodę oraz dyplom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Paulina Makowska

Skip to content