Marta Tomczak z kl. 4a LO stypendystką programu “Humaniści na start!”

Znamy już wyniki naboru stypendystów w projekcie “Humaniści na start!” na rok 2022/2023. Stypendium otrzymało 83 uczniów szkół podstawowych oraz 323 uczniów liceów ogólnokształcących z województwa kujawsko-pomorskiego.

Miło mi poinformować, że w gronie stypendystów znalazła się Marta Tomczak z klasy 4 a LO. Dodam, że stypendysta musi spełnić szereg wymagań m.in. uzyskać w ostatnim, zakończonym roku szkolnym średnią ocen z języka polskiego i historii na poziomie nie niższym niż 4,50 obliczoną w oparciu o świadectwo szkolne, jak też uzyskać w jednym z trzech ostatnich, zakończonych lat szkolnych, poprzedzających nabór wniosków tytuł laureata lub finalisty konkursu albo olimpiady. Marta spełniła wszystkie wymagania. Przypomnę, iż jest finalistą Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Gratuluję sukcesu i życzę dalszego rozwijania swoich humanistycznych pasji.

Anna Baranowska

Skip to content