Świąteczna wycieczka kl. 2a LO

12. grudnia klasa 2a LO wybrała się do Bydgoszczy na przedświąteczną zabawę integracyjną w Parku17 i na Bydgoski Jarmark Świąteczny.

Uczniowie skorzystali z takich atrakcji jak LASEROWY PAINTBALL i ESCAPE ROOM. Repliki P90, używane przez amerykańskich żołnierzy, pozwoliły im wczuć się w role prawdziwych wojowników i bezpiecznie cieszyć się dobrą zabawą w gronie najbliższych członków wspólnoty klasowej. Escape room, oferujący wiele atrakcji za sprawą swej tajemniczej scenerii, pozwolił rozwiązać wiele nietypowych zagadek. Wszystko to okraszone zostało dużą dawką śmiechu, a uczniowie musieli również nauczyć się działać razem, co dodatkowo zintegrowało ich w zespole klasowym.

Mimo, iż o poranku żegnaliśmy Włocławek w otoczce śnieżnej aury, Bydgoszcz przywitała nas zielenią i słońcem. Za sprawą tak rozgrzewających serce warunków otoczenia, zakupy i atrakcje Świątecznego Jarmarku upłynęły w gorącej atmosferze. Uczniowie wrócili do domu w bardzo dobrych nastrojach, z naręczem jak najbardziej pozytywnych wspomnień.

Joanna Karwowska

 

 

Skip to content