Przedszkolaki na koncercie Disneya

15 grudnia 2022 r. dzieci z Katolickiego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wraz z opiekunami wybrały się na koncert do Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku. W programie znalazły się najpiękniejsze piosenki z bajek Disney’a w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Syrena.

Bajki Disney’a są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disney’a. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Koncert był wzbogacony prezentacją multimedialną pobudzającą wyobraźnię młodego widza. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka na żywo wykonywana przez wybitnego pianistę.

To muzyczne wydarzenie stworzone z myślą o dzieciach i wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disney’a wzbudziło w dzieciach niesamowitą radość.

Paulina Makowska

Skip to content