Wigilia i spotkanie z Mikołajem w przedszkolu

22 grudnia 2022 r. obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – przedszkolną Wigilię Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole, wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.

Po spotkaniu Wigilijnym odwiedził nas długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj, który docenił nasze starania i oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Takie wspólnie spędzone chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i świątecznych zwyczajów, lecz co najważniejsze, wzmacniają bliskie relacje. Bo przedszkole przecież to drugi dom, w którym nawiązujemy przyjaźnie, czujemy się dobrze i bezpiecznie.

                Justyna Paczkowska

Skip to content