Ogólnopolska Gala Plebiscytu Edukacyjnego 2022 – wyróżnienie dla p. Joanny Karwowskiej!

4 marca 2023 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Gala Plebiscytu Edukacyjnego 2022 r.

Gala była uhonorowaniem działalności przedstawicieli świata edukacji i ich pracy włożonej w rozwój nauczania w Polsce. Podczas uroczystości głos zabrał Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek: „ Ogromnie się cieszę, że w tym przepięknym miejscu, w sali kolumnowej, możemy uhonorować najwybitniejszych polskich nauczycieli, którzy mają wiedzę i skutecznie ją przekazują korzystając ze swojego autorytetu. Wszyscy państwo, którzy przyjechaliście tutaj, jesteście dla swoich uczniów autorytetami…” mówił szef resortu. W gali brało udział ponad 100 nauczycieli z całej Polski.

W trakcie uroczystości Minister Edukacji i Nauki wręczył wyróżnienia ministerialne pięciu nauczycielom. Jedną z uhonorowanych osób była Pani Joanna Karwowska, nauczyciel matematyki i podstaw przedsiębiorczości z naszej szkoły.

Pozostali nauczyciele zostali nagrodzeni przez Polska Press Grupa w kategoriach: Nauczyciela Roku Polski 2022, Dyrektora Placówki Edukacyjnej Roku Polski 2022, Przedszkola Roku Polski 2022 lub Szkoła Roku Polski 2022, Szkoła Językowa Roku Polski 2022 oraz Uczelnia Roku Polski 2022, dzięki zdobytej największej liczby  głosów oddanych przez czytelników dzienników regionalnych, w każdym województwie.

Serdecznie gratulujemy Pani Joannie Karwowskiej i życzymy dalszych sukcesów.

Gabriela Goszcz

Skip to content