Dzień Kobiet: piękne, roztropne, niezwyciężone… to nasze Panie – niezastąpione!

Dzień Kobiet to święto, które każdego roku koncentruje uwagę na najpiękniejszej części każdej ludzkiej społeczności – naszych drogich Paniach. Aby nadać należytej rangi temu jedynemu w swoim rodzaju wydarzeniu, Panowie pracujący w ZSK przygotowali dla swoich przemiłych koleżanek tradycyjną niespodziankę.

W pokoju nauczycielskim na nasze nieocenione towarzyszki codziennych zmagań czekał stół zastawiony bogactwem potraw. W tym roku tematem wiodącym były motywy z kuchni włoskiej, uzupełnione o lekkostrawne przystawki, pikantne sałatki oraz słodkie desery.

Wśród życzeń skierowanych pod adresem naszych inspirujących koleżanek, nie mogło zabraknąć słów wychwalających ich talenty organizacyjne, zmysł estetyczny, jak również umiejętności motywacyjne, które potrafią tchnąć w ich prostych kolegów ducha refleksji oraz nasycić ich niespożytą energią do działania.

Oryginalnym akcentem, który okazał się okraszonym gromkimi brawami popisem zdolności muzycznych, był występ artystyczny naszego szanownego kolegi, p. Krzysztofa Łodygowskiego. Umilając smaczny posiłek swoim koleżankom, dał popis swoich talentów instrumentalnych, racząc zebranych wykonaniem klimatycznego utworu odegranego… na akordeonie! Prawdziwe królowe zasługują na to co najlepsze!!!

Drogie Panie – bądźcie światłem, które zawsze pozwoli nam pokonać mroki ignorancji, nadzieją, która rozbudzać będzie w świecie wokół chęć do życia, ale nader wszystko cieszcie się codziennym szacunkiem za każdy gest, dobre słowo i wysiłek, które wkładacie w uszlachetnienie każdej społeczności, dla której poświęcacie każdą chwilę swego wyjątkowego życia.

Wdzięczni Koledzy 🙂

Skip to content