Turniej koszykarski drużyn LO w hali OSiR we Włocławku

W dniu 16. marca odbył się finał międzyszkolnego turnieju w koszykówkę na hali OSIR we Włocławku. Wydarzenie zorganizowane zostało z inicjatywy uczniów Liceum im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, którzy biorą udział w projekcie „Zwolnieni z teorii”.

Udział w tym wydarzeniu wzięły poszczególne szkoły ponadpodstawowe z Włocławka. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zagrali dwa mecze, pierwszy z Zespołem Szkół Elektrycznych, który zakończony został zwycięstwem drużyny przeciwnej. Drugi mecz nasi reprezentanci rozegrali z drużyną Liceum im. Marii Konopnickiej. W owym meczu również nie odnieśliśmy sukcesu, w związku z czym zajęliśmy 4. miejsce wśród wszystkich szkół. 3. miejsce zajęło III LO im. Marii Konopnickiej, 2. miejsce Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku, natomiast zwycięzcami turnieju zpstali uczniowie IV LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku. Opiekunem naszych uczniów był pan Artur Jędrzejczak.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w turnieju!

Anna Wiewiórska (2c LO)

Skip to content