Drzwi otwarte w przedszkolu

16 marca 2023 roku w naszym przedszkolu odbyły się Drzwi Otwarte. Odwiedzający rodzice mogli podczas nich zapoznać się z ofertą naszego przedszkola, kadrą pedagogiczną, a także znaleźć odpowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące wyżywienia, zajęć dodatkowych oraz wyposażenia sal. W tym dniu na dzieci czekało bardzo dużo atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych gości. Przyszli przedszkolacy wzięli udział we wspólnych zabawach ruchowych z piłkami oraz chustą animacyjną, następnie spróbowali swoich sił w łamigłówkach i zadaniach przy użyciu darów Froebla. W następnej kolejności czekał na nich tor przeszkód, pudełko z niespodziankami sensorycznymi oraz pokaz składania orgiami. Następnie każde chętne dziecko mogło stworzyć tor dla robotów edukacyjnych Ozobot, a także wykonać pracę plastyczną. Na koniec czekał na dzieci i ich rodziców poczęstunek w postaci gofrów z bitą śmietaną i owocami.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa oraz przeprowadzone rozmowy pomogły rodzicom podjąć decyzję o zapisie swojej pociechy do naszego przedszkola. Serdecznie zapraszamy!

Sandra Jagielska

Skip to content