Rodzinny Konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę Wielkanocną”

29 marca odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie Rodzinnego konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę wielkanocną”. Głównym celem konkursu było propagowanie tradycji związanych z tematyką Świąt Wielkanocnych, wspólne zaangażowanie rodzin, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz kształtowanie kreatywności, umocnienie bliższych relacji rodzinnych poprzez wspólną pracę. Dzieci wraz z rodzicami przygotowali piękne stroiki, kolorowe pisanki, koszyczki, palmy, kurki i wszelkie ozdoby symbolizujące Święta Wielkanocne. Cały dochód został przekazany na byłą wychowankę przedszkola – Oliwię Prokopiak, a obecnie uczennice kl. 1 c, która jest w trudnej sytuacji rodzinnej. Suma, jaką wspólnie zebraliśmy to 1235 zł.

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Dziękujemy za tak liczne zaangażowanie!

Oto laureaci konkursu:

Grupa 3-latków

I miejsce – Antoni Obara

II miejsce – Piotr Linowiecki

III miejsce – Julia Szablewska

Wyróżnienie – Nikodem Misterski

 

Grupa 4-latków

I miejsce – Jan Bącela

II miejsce – Nadia Knapkiewicz

III miejsce – Antoni Bonowicz

Wyróżnienie – Franciszek Orliński

 

Grupa 5-latków

I miejsce- Klara Frydryszewska

II miejsce- Melania Rzadkowolska

III miejsce– Maria Daszczyńska

Wyróżnienie– Tadeusz Alabrudziński

 

Grupa 6-latki A

I miejsce- Karolina Fechner

II miejsce– Klara Mularska

III miejsce– Izabela Zuehlke

Wyróżnienie– Igor Rojewski

 

Grupa 6-latki B

I miejsce– Franciszek Puszkiewicz

II miejsce– Alicja Rusnaczenko

III miejsce– Agata Sikora

Wyróżnienie– Maria Kolęda- Lewandowska

Justyna Paczkowska

Skip to content