Warsztaty wielkanocne

Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. W oczekiwaniu na te święta dnia 29 marca 2023r. przedszkolaki z grupy ,,Aniołki’, ,,Gwiazdki’ i ,,Słoneczka’ uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych, które poprowadziła florystka p.Maja .Dzieci z różnorodnych materiałów florystycznych, plastycznych wykonały przepiękne stroiki wielkanocne, rozwijając zdolności manualne oraz pobudzając swoją  kreatywność i wyobraźnię. Każde dziecko otrzymało komplet materiałów niezbędnych do wykonania ozdoby. Warsztaty te były również okazją do porozmawiania o tradycjach i symbolach wielka- nocnych. Celem tego przedsięwzięcia było rozbudzanie aktywności twórczej dzieci, a także wprowadzenie w świąteczno- wiosenny nastrój.

To był miło spędzony czas, podczas którego wszyscy podopieczni dobrze się bawili.

                                                 Jolanta Gitner

Skip to content