Konkurs Piosenki Wiosennej w Choceniu

31 marca 2023r w Choceńskim Centrum Kultury po raz piaty odbył się  Konkurs Piosenki Wiosennej  skierowany dla przedszkolaków  z Włocławka i okolic. Celem konkursu była aktywizacja kulturalna, doskonalenie różnych form amatorskiego śpiewania oraz rozbudzenie poszukiwań twórczych dzieci.

Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” reprezentowały: Antonina Wasielewska, Lilianna Błaszczyk i Hanna Michalak.

Dzieci, swymi występami przekazały zgromadzonej publiczności maksimum swoich umiejętności, płynącej z serca szczerości i radości. Dzięki temu przez cały czas trwania przesłuchań panowała sympatyczna i miła atmosfera wśród wszystkich osób zgromadzonych na konkursie. Mimo, iż konkurencja była duża, Lilka za solowe wykonanie piosenki „Wiosna, wiosenka” w kategorii dzieci 5 letnich otrzymała I miejsce, natomiast Tosia i Hania zostały wyróżnione.

Dziękujemy dziewczynkom, naszym Małym Artystkom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content