Promocja Długosza w terenie

Podczas gdy niektórzy uczestniczyli w rekolekcyjnych rozważaniach, skromna reprezentacja naszej szkoły w składzie: Iga Kobuszewska z 1b LO, Patryk Wąsik z 1b LO i Anna Wiewiórska z 2c LO, wraz z opiekunami – Paniami Anetą Wąsik oraz Pauliną Stężewską dbała o zapewnienie naboru do szkoły i internatu na nowy rok szkolny.

Aby zaprezentować całe bogactwo oferty edukacyjno-opiekuńczej, uczniowie odpowiadali na pytania zainteresowanej młodzieży podczas wyjazdów promocyjnych m.in. do Radziejowa, Piotrkowa Kujawskiego, Kowala, Chodcza, Chocenia, Izbicy Kujawskiej, Bytonia, Osięcin.

Młodzi ludzie bardzo entuzjastycznie zareagowali na ofertę promocyjną i wyrazili chęć uczestnictwa w Drzwiach Otwartych.

Dziękujemy za bezpieczną podróż panu Przemkowi Rutkowskiemu oraz naszym uczniom za zaangażowanie w akcję promocyjną szkoły.

Paulina Stężewska, Aneta Wąsik

Skip to content