Drzwi otwarte LO

Drzwi Otwarte to jeden z tych elementów w życiu większości szanujących się szkół, kiedy można na żywo pochwalić się tym co najlepsze i zachęcić do skorzystania z oferty edukacyjnej. Tegoroczne Drzwi Otwarte nie były tutaj wyjątkiem.

Atrakcji było dużo i każdy, kto chciał porozmawiać z uczniami i nauczycielami, poczuć namiastkę atmosfery Długosza lub chociażby zapoznać się z samym gmachem, na pewno nie mógł czuć się zawiedziony.

W trakcie tego dnia kilkadziesiąt osób ze wszystkich zwiedzających wzięło udział w małym konkursie wiedzy u Długoszu. Nagrodami są firmowe koszulki polo z logo Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza. Oto nazwiska osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi i zostały wylosowane: Antonina Gadaj, Igor Pawlak, Anna Musialik, Oliwia Wilczyńska, Alicja Skoracka.

Gratulujemy i prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły w celu ustalenia terminu odbioru koszulki.

Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować WSZYSTKIM osobom zaangażowanym w przygotowania i przeprowadzenie tego dnia w naszej szkole. Dziękuję za pomysły, energię i dobre słowo, mając jednocześnie nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej osób zaangażuje się w promocję szkoły i udzieli im się zapał innych.

Maciej Ziółkowski – koordynator Drzwi Otwartych

Skip to content