Testy sprawności fizycznej dla licealistów

W dniu 15.05.2023 r., z inicjatywy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, odbyły się w naszej szkole Testy Sprawności Fizycznej.

Przedstawicielami KMP we Włocławku, którzy weszli w skład Komisji Oceniającej w/w przedsięwzięcie byli: pan podkom. Tomasz Pniewski oraz pan podkom. Radosław Woźniak, a także pani Joanna Sroka wraz z panią Magdaleną Soczyńską. Pod czujnym okiem przedstawicieli KMP we Włocławku odbyły się testy, w których aktywnie uczestniczyli nasi wysportowani długoszacy z liceum.

Inicjatywa ta wpisuje się w działalność szkoły w zakresie doradztwa zawodowego, a przy tym promuje aktywny styl życia uczniów. Licealiści z naszej szkoły mogli się sprawdzić oraz ocenić własne umiejętności Co się okazało? Każdy z nich zakończył tor przeszkód z bardzo dobrym wynikiem.

Dziękujemy przedstawicielom KMP za organizację wydarzenia oraz uczniom za wzięcie w nim udziału. Podziękowania składamy również p. Krzysztofowi Łodygowskiemu za pomoc w przygotowaniach akcji.

Organizatorzy:

Jakub Zemlak – doradca zawodowy
Marzena Żuber – pedagog szkolny

Skip to content