„Privit Polsko – Dzień Dobry Ukraino”

6 czerwca 2023 roku w Przedszkolu Publicznym nr 35 im. Pluszowego Misia we Włocławku odbyła się uroczystość mająca na celu wzmocnienie poczucia integracji dzieci pochodzących z Ukrainy. Z uwagi na to zorganizowano Dzień Polsko–Ukraiński pt. „Privit Polsko – Dzień Dobry Ukraino”.

W ramach tego dnia zorganizowano konkurs „Łączy nas jedność”, który polegał na zaśpiewaniu w duecie piosenki dziecięcej przez jedno dziecko z Ukrainy i drugie z Polski. Nasze przedszkole reprezentowali Liliana Błaszczyk i Adam Mokbil.

Występy wszystkich uczestników były na bardzo wysokim poziomie. Jury zdecydowało, że nie będzie przyznawało poszczególnych miejsc – wszyscy byli wygrani! Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Ewelina Rutkowska

Skip to content