Iskierki na wycieczce w Popowie

15 czerwca 2023 r. grupa 6-latków A wybrała się na wycieczkę do Osady Popowo. Choć prognoza pogody na ten dzień była mało optymistyczna, to jednak deszcz nie padał i pobyt był bardzo udany. Dzieci zwiedziły piękną okolicę, pełną zieleni i zwierząt. W Osadzie znajduje się  zwierzyniec z ozdobnym ptactwem, kozami, osiołkami i końmi. Przedszkolaki kolejno mogły wsiąść na konika o imieniu Mitra i pojeździć na nim pod okiem instruktora. Zorganizowaliśmy też mały piknik i bawiliśmy się wspólnie na pełnym atrakcji placu zabaw. Na koniec dzieci zjadły pyszny obiad w “Zajeździe Jan” i pełne radości po mile spędzonym dniu wróciły do naszego przedszkola.

                                                                                                          Marta Antczak
Skip to content