Taneczne sukcesy przedszkolaków

12 czerwca 2023 r. w Centrum Kultury „Browar B” odbyła się XIV edycja konkursu „Talencik”, wydarzenia organizowanego przez klub Łęg z Włocławka.

“Talencik” jest międzyszkolnym Konkursem Talentów, w którym biorą udział przedszkolaki i uczniowie w różnych konkurencjach takich, jak m. in.: śpiew, taniec, recytacja oraz gra na instrumencie w różnych kategoriach wiekowych. Celem konkursu jest rozpowszechnianie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży, promowanie młodych talentów, wyłonienie najciekawszej osobowości wśród osób posiadających różnorakie talenty. Blisko 200 młodych artystów na dziedzińcu Centrum Kultury “Browar B” zaprezentowało swoje umiejętności, przynosząc publiczności mnóstwo uśmiechu i radości. Przygotowania, próby, ekscytacja przed wejściem na scenę – wszystko to tworzyło atmosferę pełną napięcia i oczekiwania.

Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem” reprezentowały przedszkolaki w następujących kategoriach:

  • taniec: Antonina Pietrzak, Joanna Maśkiewicz, Maya Lubrant, Hanna Michalak, Maria Kolęda–Lewandowska, Liliana Błaszczyk, Agata Woźniak, Julia Powojska
  • śpiew: Hanna Michalak, Liliana Błaszczyk

Miło nam poinformować, że dziewczyny zachwyciły jury i wytańczyły  I miejsce. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale. Dziękujemy naszym małym artystkom za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content