Głos Włocławka 2023

Telewizja Kujawy jak co roku ogłosiła konkurs pt. „Głos Włocławka”. Mieszkańcy mogli wybierać spośród dziesięciu kandydatów z włocławskich przedszkoli ten jeden głos, który ich zdaniem zasługuje na miano najlepszego w mieście. „Głos Włocławka” to konkurs realizowany przez Stowarzyszenie Aktywne Kujawy, którego celem jest pokazanie szerokiej publiczności talentu wokalnego dzieci i młodzieży. Tegoroczna edycja była dedykowana dzieciom w wieku przedszkolnym.

Bezkonkurencyjna z największą liczbą oddanych głosów okazała się wychowanka naszego przedszkola Hanna Michalak. Głosami widzów Telewizji Kujawy drugie miejsce zajęła Marysia Piernikowska z Przedszkola nr 26 „Kujawska Przystań”. Ostatnie miejsce na podium przypadło Oli Skorupie, również z przedszkola nr 26 „Kujawskiej Przystani”.

14 lipca w parku trampolin Jump Heaven we Włocławku odbyło się oficjalne rozdanie nagród. Po oficjalnej części, dzieci miały do dyspozycji cały park Jump Heaven, gdzie najpierw przeszły szkolenie BHP skakania na trampolinach, po czym mogły szaleć do upadłego.

Dziękujemy Hani za udział w konkursie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Makowska

Skip to content