Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku przedszkolnego 2023/2024

W Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” dnia 6 września odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku przedszkolnego 2023/2024. Miała ona miejsce o godzinie 09:00 w kaplicy Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi. Eucharystia została odprawiona przez księdza wicedyrektora Sebastiana Tomczaka, w której uczestniczyli przedszkolaki, nauczyciele wraz z pracownikami przedszkola. Dzieci wraz z opiekunami dziękowały Panu Bogu za odpoczynek w czasie wakacji oraz prosiły o Boże błogosławieństwo na nadchodzące miesiące obfitujące w naukę i zabawę. Samodzielnie też układały intencje w czasie modlitwy wiernych. Nauczyciele prosili Boga o pomoc w swojej pracy, by mogli cieszyć się jej owocami i umieli przekazywać swoim podopiecznym to co najcenniejsze. W tym miejscu pragniemy podziękować siostrom ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi za życzliwość.

Justyna Paczkowska

Skip to content