Dzień Anioła Stróża w przedszkolu

Bóg tak ukochał ludzi,

że każdemu człowiekowi

przydzielił Anioła Stróża

Często ma bardzo dużo pracy i bywa zmęczony. Jednak nigdy Nas nie opuszcza i zawsze Nam towarzyszy. O kim mowa? Tak, to Anioł Stróż.

2 października 2023 r. obchodziliśmy Dzień Anioła Stróża – patrona naszego przedszkola.  By uczcić to święto, przedszkolaki  przyszły ubrane na biało. Z tej okazji dzieci z grupy „Aniołki” przygotowały program artystyczny, gdzie  mogły zaprezentować swoje zdolności aktorskie i wokalne. Następnie dla naszych kochanych przedszkolaków czekał słodki poczęstunek  przygotowany przez rodziców. Ponadto dzieci wraz z rodzicami mogli wziąć udział w Konkursie Rodzinnym- „Mój plastyczny Anioł Stróż”. Rozstrzygnięcie konkursu, już w wkrótce.

Z całego serca pragniemy podziękować rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem przygotowali słodkości dla dzieci. Zawsze możemy na Was liczyć, a to ogromnie motywuje nas do podejmowania kolejnych działań i wyzwań.

Justyna Paczkowska

 

Skip to content