Międzyszkolne zmagania koszykarskie pod patronatem Szkolonego Związku Sportowego

W dniach 27-29.09.2023r. odbywały się rozgrywki międzyszkolne w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców w formule 3×3. W rozgrywkach udział brały szkoły licealne oraz szkoły podstawowe podzielone na kategorie wiekowe klas 7-8 i 5-6. Rozgrywki odbywały się na boisku Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku.

W kategoriach liceum, klas 7-8 SP oraz klas 5-6 chłopców, mimo dużych starań, naszej szkole nie udało się stanąć na podium. Rywalizację zakończyliśmy z następującym dorobkiem: liceum chłopcy na czwarty miejscu w grupie, w rywalizacji klas 7-8 SP dziewcząt na 4 miejscu, a chłopców na 3 miejscu w grupie, zaś w kategorii klas 5-6 SP chłopców na 4 miejscu w grupie,  co nie dało nam awansu i możliwości walki o wyższe miejsca w danych kategoriach.

Kategoria dziewcząt klas 5-6 SP dała naszej szkole możliwość zajęcia miejsca na podium, dziewczyny w trudach palącego słońca wywalczyły trzecie miejsce dla Zespołu Szkół Katolickich.

Gratulacje dla naszych brązowych medalistek, jak i wszystkich reprezentantów naszej szkoły!

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku reprezentowali:

Kategoria Liceum chłopców:

– 1A LO – Gustaw Przybylski

– 1D LO – Gracjan Tomczyk

– 2D LO – Wiktor Budrewicz

– 1D LO – Mikołaj Bukowiński

Kategoria klas 7-8 SP

Dziewczyny:                                                                     Chłopcy:

– 7BSP – Gabriela Charzewska                                    – 7A SP – Miłosz Gutral

– 7B SP – Nencka Zofia                                                 – 8A SP – Marceli Piekarski

– 7B SP – Trojanowska Gabriela                                  – 8A SP – Nikodem Piekarski

– 7B SP – Urszula Ulewicz                                            – 8A SP – Filip Szmajdziński

Kategoria klas 5-6 SP

Dziewczyny:                                                                     Chłopcy:

– 6B SP – Maria Kurdubska                                        – 6A SP – Patryk Kędzierski

– 6B SP – Hanna Lewandowska                                 – 6A SP – Karol Ozdoba

– 6B SP – Apolonia Przybylska                                   – 6A SP – Julian Wojciechowski

– 6B SP – Julia Zielińska                                             – 6A SP – Antoni Zimny

Artur Jędrzejczak, Józef Nowak

 

Skip to content