Sztafety na miarę finału wojewódzkiego

W poniedziałek 09.10.2023 roku, na terenach leśnych przy Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku, odbyły się Mistrzostwa Włocławka w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowały cztery sztafety: dziewczęta i chłopcy szkoły podstawowej oraz dziewczęta i chłopcy liceum. Obie reprezentacje szkoły podstawowej zdobyły puchary i stanęły na podium, zajmując w swoich kategoriach  I miejsca w Mistrzostwach Włocławka, a tym samym wywalczyły prawo reprezentowania miasta Włocławek w Finale Wojewódzkim w Bydgoszczy. Sztafeta chłopców LO wywalczyła II miejsce w Mistrzostwach Włocławka, a sztafeta dziewcząt LO zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Włocławka.

Zespół Szkół Katolickich reprezentowali:

Dziewczęta SP:  Maria Wojciechowska-Lamsallak 8a, Hanna Zółkowska 7a, Weronika Gryciuk 7a, Gabriela Charzewska 7b, Marta Adach 8a, Agata Lach 8a.

Chłopcy SP:  Aleks Szeląg 7b, Szymon Kotwicki 7b, Julian Wojciechowski 6a, Karol Ozdoba 6a, Samuel Morawski 6b, Witold Skowroński 6c.

Dziewczęta liceum: Teresa Wielgus Ib, Adrianna Ostrowska Ib, Nadia Zyc Ic, Amelia Świgoń Ic, Julia Klińska Ic, Oliwia Złowodzka Ic,  Julia Pawlak Ic, Joanna Lewandowska Ib, Maja Byczek Ib, Julia Jabłońska Ia, Maja Niżewska Ia.

Chłopcy liceum: Oktawian Niżewski 3a, Ignacy Dembowski 3a, Kacper Wilczek 2c, Szymon Sikorski 4a, Piotr Uzarski 1a, Marcel Łyziński 1a.

Opiekunowie reprezentacji: Józef Nowak, Krzysztof Łodygowski.

Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów sportowych !!!

Krzysztof Łodygowski

Skip to content