Aniołki w cukierni Szyling

18 października 2023 r. dzieci z grupy „Aniołki” wybrały się z wizytą do Cukierni Szyling mieszczącej się przy ulicy Fryderyka Chopina.

Przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda cukiernia, jaki sprzęt i maszyny potrzebne są do wypieków pysznych ciast i ciasteczek. Po zwiedzaniu obiektu czekała słodka niespodzianka – gofry. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wyjście do cukierni dla małych jak i starszych smakoszy było okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy mamie Nikoli, pani Monice Szyling, za serdeczne przyjęcie i możliwość zwiedzania miejsca pracy.

Justyna Paczkowska

Skip to content