Energylandia, czyli moc atrakcji dla licealistów ZSK

Dnia 19.10.2023 r. uczniowie klas licealnych wzięli udział w wycieczce integracyjnej do parku rozrywki “Energylandia” w miejscowości Zator niedaleko Krakowa. W wyjeździe tym brali udział przede wszystkim uczniowie klasy 2D LO, ale również przedstawiciele klas 1B, 1C, 1D, 2A, 2B, 2C, 2D, 3B, 4B, i 4C.

Uczniowie korzystali z dobrodziejstw parku rozrywki w postaci różnych rollercoasterów, imponujących karuzeli i innych atrakcji przyprawiających o dreszczyk emocji. Pogoda nie do końca dopisała, ponieważ towarzyszył nam lekki deszcz, jednak to nie przeszkodziło w czerpaniu pełnymi garściami z mocy atrakcji i cieszeniu się pozytywną atmosferą dnia wolnego.

Wszystkim uczestnikom wycieczki dziękuję za wspólny wyjazd, a szczególne wyrazy podziękowania należą się nauczycielom, którzy zgodzili się poświęcić swój bezcenny kawałek nocy i cały Boży dzień, aby pomóc mi w opiece nad uczniami, a byli to: p. Anna Kamińska, p. Rafał Kurzępa oraz p. Maciej Ziółkowski.

Artur Jędrzejczak

Skip to content