Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego na najpiękniejszą ozdobę świąteczną

Jak co roku, wychowawcy świetlicy szkolnej w Dużym Długoszu przygotowali dla uczniów naszej szkoły konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

Prace wykonane przez dzieci i młodzież były piękne i pomysłowe. Wśród przyniesionych na konkurs ozdób królowały ręcznie wykonane stroiki, bombki i choinki. Dzięki twórczym dekoracjom, które przygotowali nasi uczniowie, świetlica szkolna nabrała świątecznego nastroju, a osoby ją odwiedzające nie mogły oderwać  od nich wzroku. Zwycięzcą konkursu na najpiękniejszą ozdobę został Szymon Piszczek z kl. 7c SP. Wychowawcy świetlicy przekazali Szymonowi gratulacje, nagrodę oraz dyplom.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

Wychowawcy świetlicy szkolnej

Skip to content