Przedszkolaki na spektaklu “Baśnie tysiąca i jednej nocy”

10 stycznia 2024 r. przedszkolaki z Katolickiego Publicznego Przedszkola “Pod Aniołem Stróżem” wybrały się do Teatru Impresaryjnego we Włocławku na spektakl pod tytułem “Baśnie tysiąca i jednej nocy”. Baśnie tysiąca i jednej nocy to dobrze znany zbiór najpiękniejszych baśni indyjsko-perskich o księżniczkach, sułtanie, rozbójnikach, dżinach, zaczarowanych przedmiotach i tajemniczych miejscach, zawierających w sobie wiele cennych, życiowych nauk. Przedstawiony spektakl, nie tylko przybliżył dzieciom fabułę owej historii, lecz przede wszystkim przeniósł ich w świat dalekiego Wschodu, dzięki odpowiednio dobranej scenografii, tradycyjnej muzyce, kostiumom oraz pokazach multimedialnych. Przygotowany w ten sposób spektakl zafascynował młodych widzów, którzy w ogromnym skupieniu obejrzały całe przedstawienie.

Sandra Jagielska

Skip to content