BRĄZOWA TARCZA 2024 dla liceum Długosza

brązowa szkoła 2024

Na ogłoszenie Rankingu Perspektyw co roku czekają nie tylko dyrektorzy szkół, ale również uczniowie i ich rodzice, którzy wkrótce staną przed wyborem odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej.

Wyniki tegorocznego plebiscytu szkół średnich zostały opublikowane dzisiaj , tj. 11 stycznia 2024 r.

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że 26. edycji Rankingu Liceów i Techników Perspektywy Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza we Włocławku zajęło  564. miejsce, zdobywając w ten sposób prestiżową odznakę, jaką jest BRĄZOWA TARCZA. To zaszczytne wyróżnienie otrzymują szkoły średnie, które mogą poszczycić się wysokimi wynikami egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz sukcesami w olimpiadach.

Nasze liceum już od kilku lat widnieje na liście najlepszych szkół w Polsce wyróżnionych w rankingu Perspektyw. Warto podkreślić, że wśród liceów włocławskich Długosz plasuje się na 3. miejscu, a na 21. pozycji w zestawieniu liceów ogólnokształcących województwa kujawsko-pomorskiego, z czego wszyscy możemy być dumni.

Skip to content