Wyjście na lodowisko kl. IB LO

Ostatni dzień zajęć przed feriami był dla klasy IB LO wyjątkowy nie tylko przez występ w szkolnym Teledisco, ale również przez późniejsze atrakcje. W deszczowy piątek 9. lutego wybraliśmy się całą klasą na lodowisko przy ulicy Wysokiej we Włocławku.

Odległość od szkoły do celu naszego wyjścia pokonaliśmy pieszo, a więc zrobiliśmy trening przed jeżdżeniem. Część osób miała łyżwy na nogach po raz pierwszy w życiu, ale każdy uczeń dzielnie stawiał czoła przeciwnościom. Była też spora grupa pierwszaków, która fenomenalnie radziła sobie na lodowisku. Te osoby pomagały innym, którzy dopiero uczyli się tej (niełatwej) sztuki. To cieszy szczególnie, że klasa IB umiała bawić się wspólnie, podając sobie rękę przy powstaniu z upadków (dosłownie!).

Serdecznie dziękuję Księdzu Marcinowi Ziółkowskiemu, który uległ namowom klasy IB i przyjął zaproszenie na to wspólne wyjście!

Aleksandra Michalak – wychowawca kl. IB

Skip to content