Karina z grupy 5-latki laureatką konkursu plastycznego

W dniu 6 marca odbyło się wręczenie nagród laureatom międzyprzedszkolnego konkursu organizowanego przez Przedszkole nr 3 przy Szkole Podstawowej nr 3 we Włocławku, którego tematem było przygotowanie pracy plastycznej z wykorzystaniem różnych technik o tematyce zimowej „Zimowe krajobrazy”.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci, wrażliwości estetycznej oraz dostrzeganie piękna natury i próba uchwycenia go za pomocą różnych technik plastycznych. Organizatorzy dziękują za udział wszystkim dzieciom, za wysiłek włożony w ich wykonanie i kreatywność.

Laureatką II miejsca w/w konkursie została Karina Nowakowska z grupy 5-latki „Obłoczki”.

W konkursie wzięli udział również: Ignacy Olszewski i Helena Rutkowska z grupy 5-latki oraz Maria Rutkowska i Michalina Jastrzębska z grupy 6b „Słoneczka”, którzy otrzymali dyplomy za udział.

Cieszymy się, że dzieci z naszej placówki biorą udział w różnorodnych konkursach i zdobywają nagrody, co przyczynia się do promocji naszego przedszkola w środowisku lokalnym.

Katarzyna Hofman

fot. Katarzyna Hofman

Skip to content