Wiosenne warsztaty w grupie Aniołki

20 marca 2024 r. w grupie „Aniołki” odbyły się warsztaty edukacyjne, które były nagrodą w konkursie „Toruńskie Inspiracje”, w którym nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce w ilości oddawanych „lajków”.

Podczas warsztatów zadaniem dzieci było wykonanie świec żelowych. Przedszkolaki miały możliwość rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność poprzez tworzenie indywidualnych kompozycji z kolorowego piasku, ale również wspólnie decydowały o kolorze oraz łączyły zapachy, aby stworzyć niepowtarzalne i pachnące świece żelowe.

W imieniu swoim i s. Rut chciałybyśmy serdecznie podziękować rodzicom i całej społeczności Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza za wsparcie nas w konkursie i dzięki wygranej za możliwość uczestnictwa w warsztatach. Gdyby nie wasza pomoc i determinacja nie dalibyśmy rady wygrać. Dziękujemy!!!

Justyna Paczkowska

Skip to content