Pożegnanie maturzystów w internacie

“Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”
J. Twardowski

Taką myślą społeczność internacka pożegnała tegorocznych maturzystów, którzy kończą swoją przygodę z nami i rozpoczynają nowy rozdział w swoim dorosłym życiu. Dnia 25 kwietnia br. pani Milena Witkowska wybrała się z naszymi absolwentami do kina na interesujący film.

Po powrocie do internatu Przewodniczący Młodzieżowej Rady Internatu – Bartłomiej Gawroński skierował kilka słów do naszych maturzystów, życząc im sukcesów na maturze i dziękując za wszystkie wspólnie spędzone chwile w internacie. Po seansie filmowym wszyscy skosztowali słodkiej niespodzianki, jaką był tort bezowy z owocami, i otrzymali pamiątkowy upominek. Wydarzenie zostało uwiecznione na wspólnych zdjęciach internackich.

Drodzy Maturzyści!!

Gratulujemy Wam ukończenia szkoły średniej, życzymy sukcesów na egzaminach maturalnych oraz odnalezienia własnej drogi, realizacji życiowych planów i szczęścia w życiu osobistym. Spełniajcie swoje marzenia!

Życzą wychowawcy internatu wraz z panią kierownik Anetą Wąsik

Milena Witkowska

Skip to content