“Podaruj mazaka dla etiopskiego dzieciaka” – akcja charytatywna

Od 22 do 26 kwietnia 2024 r. w naszej placówce trwała akcja charytatywna “Podaruj mazaka dla etiopskiego dzieciaka” organizowana przez dziennikarkę, p. Karolinę Klimecką. Akcja miała na celu zebranie artykułów szkolnych takich, jak: mazaki, kredki, kolorowanki dla etiopskich dzieci. Z informacji, które docierają do nas z mediów wiemy, że Etiopia to wciąż jeden z najbiedniejszych krajów świata. Dzieciom, które tam zamieszkują brakuje podstawowych artykułów szkolnych. Dlatego też postanowiliśmy pomóc tym dzieciom i przyłączyć się do akcji. Zebrane rzeczy zostały przekazane p. Karolinie Klimeckiej, która dba, aby dotarły bezpośrednio do potrzebujących dzieci. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję charytatywną dziękujemy za dobre serce i wsparcie tych, którzy potrzebują pomocy. Koordynatorami akcji były Jolanta Gitner oraz Magdalena Polak.

Jolanta Gitner

Skip to content