Długoszańskie Anioły pomagają dzieciom

To już kolejny raz nasza społeczność przedszkola i szkoły wzięła udział w akcji charytatywnej pomagając najmniejszym z najmniejszych. Do 12 maja 2024 roku trwała zbiórka potrzebnych rzeczy dla niemowlaków z Fundacji Bractwa Małych Stópek. Spakowane pieluchy, smoczki, butelki, mleko, ubrania już niedługo trafią do Domu Samotnej Matki mieszczącego się przy Fundacji. Za zbiórkę odpowiedzialne były: p. Jolanta Gitner, p. Paulina Makowska, s. Rut Renata Zawadzka. p. Kamila Marcinkowska. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do szkolnej akcji i wspierali nas w działaniu. Każdemu z osobna i wszystkim razem w imieniu tych małych dzieci bardzo dziękujemy. Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć, że są wśród nas Anioły. Z wyrazami szacunku i wdzięczności.

s. Rut Renata Zawadzka

 

Skip to content