Sześciolatki na wycieczce w Parku Rozrywki Majaland

W poniedziałek 27 maja 2024 roku grupa „Gwiazdki” wraz z wychowawczyniami i opiekunami wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki Majaland w Góraszkach za Warszawą. W krainie przygód Gucia i Mai atrakcje są naturalną częścią całego miejsca.

Na wycieczce czekały na dzieci wspaniałe karuzele, emocjonalne przejażdżki rollercoasterami, gigantyczna zjeżdżalnia, statki, helikoptery, ogromny plac zabaw. Niezwykłą atrakcję stanowił Sky Fly, gdzie dzieci mogły poczuć się jak piloci samolotów i z wysokości 22 metrów podziwiać piękną okolicę parku. Na totemie Wikingów mogły oglądać, wielokrotnie podczas jednej przejażdżki, panoramę całego parku z różnych wysokości. Uczyły się latać wykorzystując do tego siłę własnych mięśni. W międzyczasie zjeżdżały na jednej z najdłuższych zjeżdżalni w Polsce.

To był dzień pełen wrażeń, ale najważniejsze jest to, że podczas wycieczki dzieci miały możliwość zacieśnić relacje, pokonać własne lęki, przeżyć niesamowite przygody oraz skupić się na tym, co lubią najbardziej, czyli na dobrej zabawie.

Magdalena Polak

Skip to content