Rodzinny Pokaz Talentów

28 maja 2024 roku w Katolickim Publicznym przedszkolu “Pod Aniołem Stróżem” odbył się Rodzinny Pokaz Talentów współorganizowany przez grupy Aniołki i Słoneczka z naszej placówki.

Celem wydarzenia było rozwijanie uzdolnień przedszkolaków, pobudzanie ich kreatywności, umożliwienie  prezentacji swoich talentów, jednak przede wszystkim sposobem uczczenia dnia mamy i taty. Pokaz skierowany był do dzieci i ich rodzin, dzięki czemu mieli możliwość wystąpić wspólnie na przedszkolnej scenie.
“Mama, tata – najpiękniejsze słowa świata” – słowami tej piosenki przedszkolaki powitały swoich rodziców w murach naszego przedszkola. Następnie nadszedł czas na część artystyczną wspomnianego wydarzenia. Do pokazu przystąpiło 14 rodzinnych zespołów, które zaprezentowały swoje uzdolnienia i talenty. Mieliśmy możliwość usłyszeć przepiękne występy wokalne z udziałem instrumentów muzycznych, obejrzeć niesamowite tańce, wysłuchać recytacji wierszy polskich autorów, przyjrzeć się karcianym sztuczkom, chemicznym eksperymentom, zdobieniu babeczek czy robieniu koktajli owocowych. Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem, upominkiem oraz gromkimi brawami ze strony publiczności. Po części artystycznej na dzieci i ich rodziny czekał poczęstunek wypełniony niesamowitymi smakołykami.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę oraz zaangażowanie w przygotowaniu pięknych występów. Wierzymy, że Rodzinny Pokaz Talentów na długo zagości w pamięci wszystkich przybyłych gości.
Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były: s. Renata Zawadzka, p. Paulina Makowska, p. Justyna Paczkowska, p. Sandra Jagielska.
Sandra Jagielska
Skip to content