Wypoczynek na sportowo w wykonaniu wychowanków internatu

Ostatni tydzień w Internacie upłynął pod znakiem zmagań sportowo- rekreacyjnych. Wychowankowie przetestowali nowy sprzęt do badmintona, stwierdzili, że jest to świetna alternatywa na „nudę”.

Rozegrano pierwszy turniej gry w badmintona. W rozgrywkach udział wzięły dwie pary. Była wesoła zabawa, sportowe emocje i radość z wygranej. Kometka to ciekawa letnia aktywność, dzięki której można rozwijać się fizycznie, a przy okazji zaznać sporo pozytywnych emocji.

Kolejnego dnia społeczność internacka wybrała się z wychowawcą na wycieczkę rowerową. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wyprawie. W miłej atmosferze przejechaliśmy kilkanaście kilometrów wokół jeziora. Po drodze zwiedziliśmy okolice leśne. Zachowanie wychowanków w czasie całej drogi było bardzo dobre. Wszyscy wychowankowie  wykonywali wszelkie polecenia. W prawidłowy sposób poruszali się po drodze. Trochę zmęczeni , ale zadowoleni, wieczorem wróciliśmy do Internatu. Dziękuje wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas.

Milena Witkowska

Skip to content