Zakończenie roku przedszkolnego

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W dniach 12-20 czerwca  w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste zakończenia roku w grupach młodszych oraz pożegnanie absolwentów przedszkola grup 0A i 0B.

W uroczystościach uczestniczyli rodzice oraz zaproszeni goście. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki z rąk wicedyrektora księdza Sebastiana Tomczaka. Tegoroczni absolwenci przedszkola podziękowali dyrekcji, pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym za wspólnie spędzone chwile, trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie.

Ksiądz wicedyrektor w słowach swego przemówienia wyraził wyrazy wdzięczności rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki, a także życzył sześciolatkom powodzenia, wielu sukcesów w szkole oraz bezpieczeństwa podczas wakacji.

Swoją wdzięczność wyrazili również rodzice, kierując wzruszające słowa do dyrekcji, wychowawców, całej kadry pedagogicznej oraz wszystkich pracowników obsługi. Pamiątką po edukacji dzieci w przedszkolu będzie tablo z ich zdjęciami, które zostanie zawieszone na korytarzu przedszkola.

Mamy nadzieję, że dzieci będą mile wspominać chwile spędzone z nami, a wrażenia doznane w naszym przedszkolu zostaną z nimi na resztę życia.

Paulina Makowska

Zakończenie roku w grupie Iskierki

Zakończenie roku w grupie Aniołki

Zakończenie roku w grupie Obłoczki

Zakończenie roku w grupie Promyczki

Zakończenie roku w grupie Gwiazdki

Zakończenie roku w grupie Słoneczka

Skip to content