Wizyta nauczycieli języków obcych w Dąbrowie Biskupiej

W dniu 11 maja 2017r. nauczyciele z naszej szkoły udali się z wizytą do Zespołu Szkół im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej na program artystyczny “Opiewajże Kujawiaczku”. Wydarzenie to było częścią projektu realizowanego przez wspomnianą szkołę w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu brali udział przedstawiciele szkół z Turcji, Hiszpanii i Chorwacji, którzy są partnerami szkoły goszczącej. Celem wizyty było nawiązanie kontaktów ze szkołami biorącymi udział w programie Erasmus+. Nauczyciele brali również udział w spotkaniu, podczas którego prezentowane były poszczególne etapy przygotowań do realizacji projektu. Liczymy, że zawarte znajomości zaowocują wymianą młodzieży w naszej szkole. Dyrekcji szkoły, nauczycielom i uczniom z Dąbrowy Biskupiej składamy wyrazy wdzięczności za gościnę i życzliwość.

K. Rybacka- Majewska, A. Waśkiewicz

Skip to content