Długoszacy dla nauki i środowiska

Dnia 26 maja 2017r. w Collegium Novum Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku odbyło się uroczyste podsumowanie programu badawczego popularyzującego nauki ścisłe: “Młodzi Włocławianie dla Nauki – Nauka dla Środowiska”. Projekt trwał od grudnia 2016 do maja 2017r. i obejmował szereg zajęć teoretycznych i praktycznych z dziedziny chemii, matematyki, fizyki oraz ochrony środowiska. W wyniku rywalizacji polegającej na prowadzeniu badań naukowych oraz tworzenia filmu edukacyjnego dotyczącego oznaczania ilości żelaza drużyna Zespołu Szkół Katolickich zdobyła wyróżnienie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie liceum: Dominik Goleniewski, Damian Goleniewski, Rafał Brzeziński, Tymoteusz Uzarczyk, Maciej Chlebny i Jakub Waśkiewicz. Opiekę nad uczestnikami projektu sprawowała p. Angelika Szumińska.

Jakub Waśkiewicz, kl I A

Skip to content