XVII EDYCJA NAGRÓD MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

 

W dniu 19 czerwca  w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu  odbyła się gala wręczenia nagród marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Przyznawane są już siedemnaście lat, począwszy od 2000 r. w kategoriach społecznych i biznesowych, od których zależy wszechstronny rozwój. W tym roku spłynęło ponad 160 wniosków nominowanych o tytuł najlepszych z najlepszych. To prestiżowe wyróżnienie z rąk marszałka p. Piotra Całbeckiego otrzymał w tym roku Ksiądz dr Jacek Kędzierski – dyrektor Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza, który od siedemnastu lat rozwija działalność edukacyjną najlepszej szkoły we Włocławku.

kz

Wniosek XVII edycja Nagrody Marszałka Województwa⁩

Rekomendacja-do-nagrody-Marszałka-Województwa

zdjęcia z Gazety Pomorskiej

fot. B.Zarzecki

 

Skip to content