“Czerwony Kapturek” dla “Jasia i Małgosi”

„Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając o sobie, zacznie żyć dla bliźnich.”

Mikołaj Gogol

W dniu 21 czerwca z uczniami: Sarą Jabłońską, Zuzanną Mikołajczyk, Agatą Balcerowską, Katarzyną Alabrudzińską, Angeliką Zwolińską, Wiktorią Michałek oraz Adamem Kruczkowskim z  klasy III c gimnazjum wybraliśmy się na zajęcia integracyjne do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej ,,Jaś i Małgosia” w Brzeziu. Zaprezentowaliśmy podopiecznym placówki przedstawienie pt.  “Czerwony Kapturek”, podarowaliśmy im artykuły szkolne, które udało się zebrać podczas akcji ,,Pomaluj mój świat”, a także słodycze. Panie z placówki przyjęły nas bardzo miło, podopieczni nie mogli się nas doczekać, czuliśmy się jak w domu. Gospodarze skierowali do nas podziękowania i zaprezentowali nam swoje występy taneczne. Wszyscy zintegrowali się przy tańcu, grze w piłkę oraz rozmowach przy cieście. Zostaliśmy oprowadzeni po placówce. Mogliśmy zobaczyć nowo powstałe budynki.

Dziękuję uczniom  za przejście tylu kilometrów, a najbardziej gratuluję świetnego występu.

Bardzo dziękujemy Panu Dariuszowi Goldewiczowi za bezpieczne przywiezienie nas z placówki do Włocławka.

Iwańska Paulina

Iwańska Sandra

Skip to content