Gratulacje dla LO od Kuratorium Oświaty

W poniedziałek, 28 sierpnia, w Centrum Kultury Browar B. odbyła się narada Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami publicznych i niepublicznych szkół i placówek rejonu włocławskiego inaugurująca nowy rok szkolny 2017/2018.

Podczas spotkania uhonorowano licea ogólnokształcące rejonu włocławskiego, które miały najwyższy wynik egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2016/2017.

Jako trzeci List Gratulacyjny z rąk Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty pana Marka Gralika odebrał dyrektor Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Długosza w Zespole Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku ks. dr Jacek Kędzierski.

Cieszy nas fakt, że władze oświatowe doceniły wysoką zdawalność oraz wyniki egzaminu maturalnego w Długoszu. Kolejny rok z dobrym wynikiem matury świadczy o wytrwałej pracy uczniów i zaangażowaniu nauczycieli.

Gratulujemy!

 

Skip to content